Aviled Avize'ye Hoşgeldiniz

Aviled Avize & Aydınlatma
Kapılarımızı açtığımız 2014 yılından bu yana Ordu-Giresun karayolu üzerinde 3 katlı showroomuzda ve Samsun,İstanbul ofislerimizde hizmet vermekteyiz. Bölgemizde mağazamız ile hizmet verirken, aviled.com.tr ile siz değerli müşterilerimize geniş yelpazedeki aydınlatma ürünlerimize tüm Türkiye'den ulaşma imkanı sunuyoruz

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için, alışveriş sonrası yaşanan sorunları anında çözüme kavuştururken, alışveriş öncesinde ise müşterilerimizin aydınlatma ürününü veya aksesuarları aldıkları ortama uyumlarını görebilmelerini sağlamak amacı ile uygulamalar geliştiriyoruz. Telefonlarınızdan Play Store veya İos App Store'lardan, bilgisayarınızdan aviled.com.tr üzerinden ücretsiz ulaşabileceğiniz bu uygulamalar ile ürünleri yaşam alanlarınızda deneyip sonucu anında görebilme imkanı sağlıyoruz.

Aviled ile avize, aplik, lambader, masa lambası gibi yüzlerce çeşit aydınlatma ürününe tek bir yerden evinizin rahatlığında ücretsiz kargo imkanı rahatça ulaşabilirsiniz. Her türlü teknik aydınlatma ve avize alışverişinizi ssl güvenlik sertifikalı, sürekli güvenliği denetlenen ödeme sayfalarımız ile güvenli ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Evinize şıklık ve farklılık katarak mekanlarınızı aydınlatan firmamız Aviled markası ile gerek hizmet kalitesi gerek teknik servis hizmeti gerekse satış sonrası müşteri memnuniyeti takibi ile bulunduğu bölgenin önemli bir markası haline gelmiştir.