Menu
Sepetiniz

Aviled Avize | Blog Yazıları RSS Liste

21 Ara Avize Kullanım Alanları
aviledavize 0 70
Avizeler, modern aydınlatmanın güzel bir parçasıdır ve evlerimize ışıltı katarak ilgiyi bulunduğu ortama çekerler. Tabiki birçoğumuzda olduğu gibi avizeler evlerimizde genellikle salonda, yemek masala..
23 Kas Modern Avizeler; Çağın Hızına Ayak Uyduranlar
aviledavize 0 323
2020 yılının sonuna hızla yaklaştığımız şu günlerde son yılın trend aydınlatma ürünlerine bakacak olursak modern avizeler geçmiş dönemlere nazaran revaçta olduğu bir yılı kapatıyor diyebiliriz. Son yı..
20 Kas Zamansız Tasarımı İle Klasik Avizeler
aviledavize 0 116
Takvimler hangi yılı gösterirse göstersin göz alıcı tarzlarıyla klasik avizeler daima güncel kalmaya devam edecekler. Klasik avizelerin iç mekanlardaki kusursuz tamamlayıcılığı, çizgilerindeki sofisti..
18 Kas Aydınlatmada Kış Ayları İçin Öneriler
aviledavize 0 123
Günler kısalıp havalar soğudukça mekan aydınlatmalarının önemi daha da anlaşılır hale geldi. Bahar tekrar gelene dek kış günlerinin kasvetli griliğinden kurtulmak için bulunduğumuz mekanları sıcak ve ..
11 Kas Avize Temizliği Nasıl Yapılır?
aviledavize 0 99
Günümüzde avizeler, üretim yöntemleri çeşitliliği ve kolaylığı sayesinde tarz ve materyal olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Her ne kadar üretimi geçmişe nazaran kolaylaşmış olsa da gözümüzdeki değe..
13 Kas LED Avizeler ve Tasarımları
aviledavize 0 212
LED teknolojisi ile birlikte avize tasarımında geleneksel siluetlerin ötesine geçilerek ampul kullanımının getirdiği sınırlılıklar ortadan kaldırıldı. Bu da avize tasarımında klasik çizgilerden daha ç..
02 Ağu Avize 'nin Tarihi Gelişimi
emrealan 0 2759
Farsça "asılan şey" anlamına gelen âvîze, ilk zamanlarda mumlar ve kandillerin tavana farklı şekillerde asılması ile oluşmuştur. Başlangıç­ta Doğu ve Batı medeniyetlerinde farklı özelliklere sahip ola..
15 Eyl Avonni Avize Modelleri | Aviled Avize
aviledavize 0 10723
Avize ve aydınlatma ürünleri yaşam alanlarımızın vazgeçilmez birer parçası haline gelmiştir. Avizeler yaşam alanlarında dekorasyonu tamamlarken, aydınlatma yönü ilede dekorasyonda istediğimi alanları..
15 Eyl Asırlık Ampül
aviledavize 0 6120
Centenniel Işığı olarak adlandırılan ampül dünyanın en uzun süre yanan ampülüdür. Bu ampül takıldıgı günden günümüze birkaç istisnai durum dışında hiç sönmemiştir. Birlikte bu ampülün tarihçesine göz ..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)