Verimli ve göz yormayan çalışma ortamı oluşturabilmek için doğru masa lambası seçimi oldukça önemlidir. Bu nedenle çalışma alanının ihtiyaçlarına hitap eden masa lambası modelleri tercih edilmelidir. Böylece uzun ve yorucu çalışma koşullarını verimli bir şekilde sürdürebiliriz. Masa lambası fiyatları ürün tasarımına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Ofis ortamında çizim ve tasarım gibi odaklanma ve dikkat gerektiren faaliyetler için masa lambasının hareket ettirilmesi ve taşınabilir kompakt bir yapıda olması önemlidir ve taşınabilir olması ile konforlu çalışma ortamızı dilediğiniz yere  prize ihtiyaç duymadan taşıyabilme imkanını bize sunmaktadır.

Taşınabilir ve şarjlı masa lambalarının birçok avantajı mevcuttur. Sabit bir çalışma alanınız yoksa şarjlı masa lambası modellerini pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Güç kaynağının bulunmadığı mekanlarda ışık ihtiyacınızı karşılayarak verimli çalışma ortamı oluşturabilir ve dim edilme özelliği sayesinde dilediğiniz gibi ışık oranını artırıp azaltarak ihtiyacınızı karşılaştırabilirsiniz. USB ile kolaylıkla şarj edilebilen bu tasarımlar, minimal boyutu sayesinde rahat taşınabilir. Kütüphane, kafe gibi çalıştığınız her ortamda çalışma lambanızı yanınızda taşıyabilir ve daha iyi aydınlatılmış alanlar kendinize yaratabilir ve doğru ışık kullanımı ile çalışmalarınızı rahat bir ortamda sürdürebilirsiniz. Ayrıca yatak odalarında, makyaj masalarında veya elektrik prizine yakın olmayan her alanda aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Teknolojik gelişmelerden ilham alan şarjlı masa lambaları yenilikçi tasarımları ile çalışma koşullarınıza uyarlayabilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Akıllı masa lambası modelleri çeşitli ışık mod ve ayarlarına sahiptir. Kitap okurken, çizim yaparken ya da odaklanma gerektiren işler yapılırken ortamın ışık ihtiyacına uygun olarak gerekli ayarlamalar yapabilirsiniz. Bu ayarlamalardan bahsedecek olursak Avonni Akıllı masa lamblarında Yüksek frekanslı PWM dim özelliği ile titreşim yapmayan kesintisiz bir aydınlatma ile göz yorgunluklarına neden olmadan uzun süreler boyunca konforlu bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz. Ek olarak Yüksek verimli 4W led ve 2x2000mAh pilleri ile tek bir şarj ile 13 saate kadar kesintisiz bir aydınlatma sayesinde şarj ve kablo derdi olmadan en yüksek verimlilikte işlerinizi sürdürebilirsiniz.