2020 yılının sonuna hızla yaklaştığımız şu günlerde son yılın trend aydınlatma ürünlerine bakacak olursak modern avizeler geçmiş dönemlere nazaran revaçta olduğu bir yılı kapatıyor diyebiliriz. Son yıllarda toplumların daha çok minimalizme kayan estetik anlayışı ile rustik ve klasik severler de dâhil birçok kişi artık tercihini aydınlatmada modern çizgilerden yana kullanıyor.

Modern avizelerin sık tercih edilmesinin sebebi evimizin her alanında rahatlıkla kullanılmasından ötürü gelmektedir. Modern avizeler yapıları ile her tasarıma uyum sağlamakta ve yaşam alanlarında farklık yaratmaktadır.

Modern avizeler birçok farklı grup ve kategoride toplanabilir. Ama günümüzde led avizeler modern grubun en öne çıkan türü olmuştur. LED avizeler yazımızda da bahsettiğimiz gibi tasarımları sonsuzdur. Tasarımdaki bu özgürlük sayesinde en çok tercih edilen modern avize türüdür.

Ayrıca modern avizelerde E27 duy türü çoğunlukla tercih edildiği için aydınlatma konusunda da bizlere geniş bir seçim şansı sunmaktadır. E27 duy türüne ait geniş yelpazedeki ampuller ile dilersek çok aydınlık alanlar, dilersek loş alanlar oluşturabiliriz.

Ayrıca tavanı alçak alanlarda ise sade tavana yapışık modern avizeleri kullanarak farklılığı ve şıklığı evlerimizde yakalayabiliriz. Taşınma gibi durumlarda da modern tasarım avizeler bizlere daha kolay sökme ve taşıma  imkanıda sunmaktadır.

Modern avizeler metal, cam, kristal, ahşap gibi her zevke hitap edebilecek değişik materyallerden üretilebilmektedir. Aviled avize olarak müşterilerimize modern grupta neredeyse sonsuz avize seçeneği sunmaktayız.