Günler kısalıp havalar soğudukça mekan aydınlatmalarının önemi daha da anlaşılır hale geldi. Bahar tekrar gelene dek kış günlerinin kasvetli griliğinden kurtulmak için bulunduğumuz mekanları sıcak ve aydınlık tutmak ruh halimiz, günlük motivasyonumuz ve hatta çalışma verimliliğimiz için oldukça değerlidir.

Klasik tasarımlı avizeler zamansız tasarımlarıyla her zaman göz bebeğimiz olsa da ince duylu olmaları ve üzerinde mum ampuller kullanılması sebebiyle modern avizelere kıyasla kısa kış günleri için yetersiz olabilmektedir. Bu yüzden kış mevsimi boyunca klasik avizeler yerine ışığı daha iyi yayma kapasitesine sahip olan modern avizeler tercih etmek daha kullanışlı olacaktır. Aydınlatmada yeniliğe gitmek isteyenlerin seçim yaparken geniş tasarımlı, büyük modern avizelere göz atmaları önerilmektedir. Modern avizenizi seçerken gösterişli olmasından tereddüt etmeyin. Bu tarz geniş tasarımlar kış ayları boyunca yalnızca evinizi değil ruhunuzu da aydınlatacaktır.

Öte yandan klasik avizenin ihtişamından vazgeçmeden evini kışa hazırlamak isteyenler ise aydınlatmak istenilen mekandaki karanlık köşeleri öne çıkarmakla işe başlayabilirler. Evinizde nispeten karanlıkta kalan bölümleri bir lambader yardımıyla ya da duvara monte edebileceğiniz apliklerle aydınlatırken yaşam alanınızı dekoratif açıdan yeniliğe kavuşturabilirsiniz.

Son zamanlarda hepimizi etkisi altına alan pandemi yüzünden birçoğumuz işlerimizi evden yürütmeye çalışmaktayız. Gün ışığının hızla kaybolduğu kış aylarında çalışma kalitemizi arttırmak ve göz konforumuzu korumak için masa lambalarından büyük ölçüde yararlanabiliriz. www.aviled.com.tr de her stile uygun masa lambaları ile hem çalışma ortamlarınızı daha aydınlık hale getirebilir hem de ofis şıklığını evinizde yansıtabilirsiniz.

Akşam karanlığının erken çöktüğü sonbahar ve kış günlerinde yemek masası avizelerini güçlendirmek de oldukça önemlidir. Yemek masası üzeri avizelerin ampullerini yüksek wattlı olanlarla değiştirmek ya da ek aydınlatma olarak lambaderler kullanmak soğuk kış aylarında akşam yemeklerinize sıcacık bir ortam sağlayacaktır.

Sizin için hazırladığımız kış aylarına özel aydınlatma önerilerimizi beğendiyseniz ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit seçenekleri ile tüm ürünlerimize göz atmak için www.aviled.com.tr sitemize buradan ulaşabilirsiniz.