Güvenli Alışveriş

Yazar emrealan 19/03/2016 0 Yorumlar Tümü,

Yüksek güvenlik standartlarına sahip aviled.com.tr üzerinden her türlü avize ve aksesuar alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Sitemizde Comodo SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu sertifika sayesinde yaptığınız işlemlerde bilgiler şifrelenerek kullanılmaktadır.

www.aviled.com.tr kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. Kredi kartı ile olan siparişlerinizde 3D SECURE kullanarak alışverişinizi daha güvenli şekilde yapabilirsiniz.


3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik Nedir?


3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini artırmak amacı ile kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifre ile kredi kartı işlemini onaylama olarak biliniyor.

Bu yöntemle alışveriş yaptığınızda alışverişinizin tamamlanabilmesi için, sistem tarafından sizin cep telefonunuza gönderilen kodun sisteme girilerek işlemi sizin yaptığınızın onaylanması gerekir.
aviled.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa işleminizi 3D Secure ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yorum Yaz